Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » İçecekler » Şalgam Suyu 5 Lt(Acısız)

Adana

foto
foto

Şalgam Suyu 5 Lt(Acısız)

64.285 TL

Adana’nın Meşhur şalgam suyu: Her damlasında doğallık ve şifa kaynağı olan şalgamı sizlerle buluşturuyoruz. Şalgam suyu %100 doğal içeriğe sahiptir.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi: Özenle seçilen ve temizlenen kara havuçlar maya, tuz ve şalgam turpu kullanılarak su içerisinde fermantasyonu sağlanıp beğenilerinize sunulmaktadır.

Şalgam ile ilgili tavsiyelerimiz: Şalgamın faydalı bakterileri sayesinde doğal probiyotik görevi görüp sindirim sistemini düzenlemesi sayesinde yemek ile veyahut önce tüketimini tavsiye ederiz. Şalgamın, mide ve karaciğere bilenen faydalarını da göz önünde bulundurarak ilaç ve alkol tüketen kişilerin, vücuda zarar azaltımı açısından düzenli tüketimi önemle tavsiye edilmektedir. Son olarak, hafif soğuk içmenizi tavsiye ederiz.

Hacının Şalgamı %100 doğal üretimdir. Koruyucu ve katkı maddesi içermemesi sebebiyle, şişe açıldıktan bir kaç gün sonra şalgamın üstünde beyaz mayalanma belirtileri olabilmektedir. Herhangi bir zararı yoktur. Şalgamın üstündeki beyaz mayayı süzüp içebilirsiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek