Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Şekerleme & Lokum » Yeni Uğur, Adana Atom Cezerye (Antep Fıstıklı)

Adana

foto
foto
foto
foto foto foto

Yeni Uğur, Adana Atom Cezerye (Antep Fıstıklı)

187.05 TL ( 500 Gr )

Atom Cezerye: Tarihi Yeni Uğur Helvacısından, Adana’nın meşhur cezeryesi, 75 yıllık bilgi birikimi ile hazırlanır. Tatlının en doğal ve sağlıklı hali katkısız olarak karşımıza çıkmaktadır.

Meşhur olmasının sebebi: Yumuşak kıvamı ve tatlarını ayrı ayrı hissedersiniz. İçeriğinde, özenle seçilen havuç ve kuruyemişlerden gelen lezzeti barındırır. En kaliteli ve doğal malzemeleri ve sır niteliğinde tarifiyle birleştirerek üretilir. Adana’nın meşhur Antep fıstıklı Atom cezeryesini beğenilerinize sunuyoruz.

Cezerye ile ilgili tavsiyelerimiz; Tatlısız olmaz diyenler için sağlıklı atıştırmalık ve ikramlık olarak gelen misafirlerinize atom cezerye ile sunum yapabilirsiniz. Yumuşak lokum kıvamında ve dışı Antep fıstıklı ile kaplı bu doğal tatlı herkesin damağında kalıcı bir lezzet bırakmaktadır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek