Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Yardımcı, Edirne Taze Kaşar (Vakumlu)

Edirne

foto
foto
foto
foto foto foto

Yardımcı, Edirne Taze Kaşar (Vakumlu)

66.435 TL ( 400 Gr )

Edirne’nin Meşhur Taze Kaşarı: Doğallığı ve malzeme kalitesini bir bütün olarak oluşturduğumuz, özel ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.  Türk peynirleri arasında beyaz peynir kadar eski bir kültüre sahip olan kaşar peyniri mutfaklarda hemen hemen her öğün kullanabilen bir çeşittir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi;  Edirne’nin Tunca, Meriç, Arda ve Ergene akarsularının yarattığı deltalar ile bölgemize mahsus iklimin yarattığı bitki örtüsüyle, özellikle yöremize özgü çeşitli otlar ve kekik ile beslenen süt veren  koyun, keçi ve inek sütünden elde edilmektedir.

Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz; kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz. Hem kahvaltıların vazgeçilmez tadını, hem de bazı yemeklerin ana lezzet unsurunu oluşturur.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek