Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Bakliyatlar & Kuru Gıda » Uşak Tarhana Aysel Özer

Uşak

Tatlı

foto
foto
foto foto

Uşak Tarhana Aysel Özer

45 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Meşhur Uşak Tarhana: Anadolu kültürünün vazgeçilmez değerlerinden olan tarhana çorbası; şifa kaynağı olarak, her mevsim tüketilebileceği gibi özellikle kış aylarının dumanı üstünde vazgeçilmez lezzetlerindendir.

Meşhur olmasının sebebi: Yüzyıllar boyunca kültürümüzün vazgeçilmezleri arasında olan bu lezzet, Aysel Özer‘in özel tariyle; Uşak’ın verimli topraklarında yetişen buğday, taze sebzeler ve yoğurt ile birleşerek enfes bir hale dönüştürülür.

Uşak Tarhana Pişirim Önerisi:Tencereye biraz Zeytinyağ ve Tereyağ eklenir, çok az ısındıktan sonra domates ve biber salçası kuru nane ve bir diş dövülmüş sarımsak eklenir az kavrulduktan sonra tarhana da eklenir çok az kavurduktan sonra su eklenir ve az karabiber eklenerek karıştırarak pişirilir ve servis edilir.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Güneşten, Nemden ve Ateşten Koruyunuz. Acı değildir tüm aile bireyleri için uygundur.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek