Tam Yağlı Koyun Yoğurdu 2 kg
resim

Tam Yağlı Koyun Yoğurdu 2 kg

Konya/Ereğli

Fiyat : Stokta Yok
Ürün No : 2878

Konya’nın Meşhuru olan yoğurdu,

Doğal koyun yoğurdunun yanık tadına varacaksınız. Teneke Koyun yoğurdu tamamen geleneksel üretimle kimyasal hiçbir katkı maddesi kullanılmadan sağılan çiftliklerden koyunların sütlerinden elde edilir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi ;

Konya Ereğli’den sofralarınıza sunduğumuz bu lezzet koyun süt ürünlerini sevenler için bir seçenek. Kendine has tadıyla oldukça lezzetli, kıvamı da bir o kadar koyudur.  Yemeklere benzersiz lezzetiyle eşlik eden koyun yoğurdu saf sütle yapılırsa lezzeti de bir o kadar şahane olur. Sofralardaki yerini her zaman alan yoğurt besin değeriyle de vazgeçilmezimiz olmuştur.

Yoğurt ile ilgili tavsiyelerimiz ;

Ürünlerimizi teslim aldıktan hemen sonra vakumlu halde +4 derecede 2 – 3 saat dinlendirdikten sonra tüketmenizi tavsiye ediyoruz.

Sipariş veren müşterilerimizin dikkatine. !!!

Verilen siparişleri ürünlerin doğallığı ve tadı bozulmadan sizlere ulaşması ve memnun kalmanız için Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kargoya verilmemektedir. Bunu sebebi Cumartesi günü kargo şubesi yarım gün çalıştığından ve Pazar günleri kargo şubesi kapalı olduğundan ürünlerin olumsuz koşullarda beklemesini önlemek amacıyla bu şekilde kalite ve güvenden içinde sizlere ulaştırıyoruz. Anlayışınız için Teşekkürlerimiz sunarız.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli

 

Kaliteli ve doğal Kaliteli ve Doğal Ürün
kolay iade Kolay İade
hızlı kargo Hızlı ve Güvenli Kargo
Güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş
İlgili Terimler :
WhatsApp chat