Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Helva » Sepetçioğlu, Kastamonu Tereyağlı Çekme Helva

Kastamonu

foto
foto

Sepetçioğlu, Kastamonu Tereyağlı Çekme Helva

177.75 TL

Rakamlar 550 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Kastamonu Tereyağlı Çekme Helva; Lezzetine doyum olmayan bu helva, sofraların vazgeçilmez tatlılarındandır. Geleneksel tarife uyarak, kaliteden ödün vermeden sofralarınıza Sepetçioğlu tarafından ulaştırılmaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Tarihçesi 1900’lü yıllara kadar dayanan, geleneksel yöntemlerle hazırlanan meşhur Kastamonu çekme helvasının yapımı oldukça emek istemektedir. Ünü sınırları aşmış lezzeti ile meşhur olan bu lezzeti, Erdem Sepetçioğlu farkıyla sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kastamonu Tereyağlı Çekme Helva ile ilgili tavsiyelerimiz: Hem kahve saatlerini zenginleştirmek hem kaliteli bir ikramlıkla davetlisi olduğunuz evleri memnun etmek için mutlaka meşhur Kastamonu çekme helvası denemelisiniz. Siz de ister tatlı krizlerini en sağlıklı ve keyifli şekilde geçirmek isterseniz tatlı bir atıştırmalık.

Paket Ağırlığı: 550 Gr.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde,(nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) saklayınız. Güneş ışığı maruz bırakmadan oda sıcaklığında muhafaza edilebilirsiniz (20-24 derece).

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek