Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Mezeler » Sepetçioğlu, Kahvaltılık Çemen

Kastamonu

foto
foto

Sepetçioğlu, Kahvaltılık Çemen

62.35 TL

Rakamlar 500 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Erdem Sepetçioğlu

Erdem Sepetçioğlu’ndan, Kastamonu’nun Meşhur Kahvaltılık Çemeni: Kahvaltılık Çemen her ne kadar kendine has yoğun aromasıyla bildiğimiz bir bitki olsa da kısaca doğal çemen dediğimiz kahvaltılık çemen, aslında bu bitkinin baharat haliyle yapılan özel bir karışımdır. Karabiber, kimyon, pul biber, çemen otu tozu, sarımsak ile harmanlanarak yapılır.

Çemen ile ilgili tavsiyelerimiz: Çemeni; kahvaltılıklarda, ana yemeğin yanında veya meze olarak tüketebileceğiniz gibi ayrıca poğaça içerisine koyarak veya bir dilim ekmek üstüne sürüp yanında çay saatlerinde müthiş bir ikiliye olarak tüketebilirsiniz.

Çemen muhafaza koşulları: Çemenlerimizin özlenen geleneksel ve orijinal tarifine sadık kalarak hazırlanmasından dolayı, tuzlu bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bu ideal tuz oranı lezzeti asla bozmaz, aksine çemenin tadının ön plana çıkmasını sağlar. Bu tuz oranı, çemenlerimizin daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.

İçindekiler: Çemen Unu, Su, Sarımsak, Kırmızı Biber, Kimyon, Tuz.
Kapak açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. (-2/+4°C)

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek