Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Zeytinler » Balıkesir Ayvalık Yuvarlama Siyah Zeytin

Balıkesir

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Balıkesir Ayvalık Yuvarlama Siyah Zeytin

155.25 TL ( Kavanoz Net: 850 Gr )

Balıkesir Ayvalık Yuvarlama Siyah Zeytin

Balıkesir Ayvalık’ın eşsiz havasında yetişen ve özenle seçilen Yuvarlama Siyah Zeytinlerden oluşur. Kalibre ve sınıflandırma işleminden sonra, zeytinler 40 kilogramlık fıçılarda tatlanması için tuz ilave edilir. Yaklaşık 3 ay boyunca, belli bir aralıklarla yuvarlanarak tuzunu iyice sindirmesi sağlanır. Fıçılarda bekleyen zeytinler 4’üncü ayın sonunda acı suyunu salar ve kurutulur. Olgunlaşması yaklaşık 4-5 ay sürmektedir. Mısır özü yağı ilavesi ile natürel tarzda sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi: Ayvalık yöresine ait, en meşhur ve en değerli zeytinlerin başında gelen yuvarlama siyah  zeytini diğer siyah zeytin tiplerine göre tuz oranı daha düşüktür. Ekstra bir katkı maddesi kullanılmadığı için çekirdeği kahverengi ve tadı hafif acımsıdır.

Zeytin ile ilgili tavsiyelerimiz: Doğanın mucizesi olan zeytin, kahvaltının dışında tam bir ara öğün atıştırmalığıdır içerdiği yüksek lif ve doymamış yağlar ile tokluk düzeyini arttıracak ve faydaları saymakla bitmeyen sağlıklı bir ürün tüketmiş olacaksınız.

Plastik Ambalajlı Pet Kavanozlarda Gönderim Sağlanır.

Uyarı ve kullanım koşulları:
Zeytinin tamamını yıkamayınız.
Güneş görmeyen ve ısı derecesi düşük bir yerde saklayanız.
Hava ile temasını engelleyiniz.
Hava ile temas ettikçe, rengi siyahlaşır, herhangi bozulmaya sebep değildir. Aksine doğal olduğunun ispatıdır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 7+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek