Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Zeytinler » Özgün Zeytin, Gemlik Siyah Sele Zeytin

Balıkesir

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Özgün Zeytin, Gemlik Siyah Sele Zeytin

159.1 TL ( Net: 850 Gr )

Balıkesir Ayvalık’ın eşsiz havasında yetişen ve özenle seçilen Gemlik Sele Siyah Zeytinlerden oluşur. Kalibrasyon işlemleri tamamlandıktan sonra tuzlu su eklenip, bulunduğu kabın üzerinden baskılama yapılıp, acı suyundan arındırılmaktadır. Arındırılma sonrasında mısır özü yağı ilavesi ile natürel tarzda hazırlanıp sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi: Ayvalık yöresine yetişen Gemlik tipi siyah zeytinler , en meşhur ve en değerli zeytinlerin başında gelmektedir. Gemlik sele siyah  zeytini diğer  siyah zeytin tiplerine göre,  tatlanma süresi daha hızlı ve aroması daha çok yoğundur. Bol etli, ince kabuklu ve çekirdeği küçüktür.

Zeytin ile ilgili tavsiyelerimiz: Doğanın mucizesi olan zeytin, kahvaltının dışında tam bir ara öğün atıştırmalığıdır içerdiği yüksek lif ve doymamış yağlar ile tokluk düzeyini arttıracak ve faydaları saymakla bitmeyen sağlıklı bir ürün tüketmiş olacaksınız.

Plastik Ambalajlı Pet Kavanozlarda Gönderilir.

Uyarı ve kullanım koşulları:
Zeytinin tamamını yıkamayınız.
Güneş görmeyen ve ısı derecesi düşük bir bölümde saklayanız. (Buz dolabında saklanabilir)
Hava ile temasını engelleyiniz.
Hava ile temas ettikçe, rengi siyahlaşır, herhangi bozulmaya sebep değildir. Aksine doğal olduğunun ispatıdır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 7+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek