Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Tatlılar » Öz Can Kestane Şekeri

Bursa

Kavanoz

foto
foto
foto foto

Öz Can Kestane Şekeri

225.75 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Kestaneler Bütün Olarak, Cam Kase İçerisinde

Marka : Can Pişmaniye

Öz Can Kestane Şekeri

Kocaeli’nin Meşhur Pişmaniyecisi olan Öz Can Pişmaniye; 1950’den beri, geleneksel lezzetini ve ustalığını koruyarak üretilmektedir ve enfes lezzeti ile yarım asırdan fazladır damaklarınızda muhteşem bir tat bırakmaktadır.

Meşhur olmasının Sebebi: Bursa’nın adıyla anılan lezzetlerinden olan bu tatlı, illerin yakın olmasından dolayı Kocaeline de sirayet etmiştir ve geçmişten günümüze popülerliği hiç yitirmemiştir.  Bursa’nın meşhur kestanelerinin, haşlanıp soyulduktan sonra, şekerli şerbette kaynatılmasıyla yapılmaktadır.

Öz Can Kestane Şekeri ile ilgili tavsiyelerimiz; Tatlısız olmaz diyenler için sağlıklı atıştırmalık ve ikramlık olarak gelen misafirlerinize sunum yapabilirsiniz.

Raf Ömrü : 45 gün.

Saklama Koşulları : Oda sıcaklığında saklanabilir. Direkt güneş ışığında bırakılmamalıdır. Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz. Tercihen 10 gün içinde tüketiniz.

Kestaneler Bütün Olarak, Cam Kase İçerisinde

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

 

 

Güvenlik Sorusu 8+8

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek