Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Haftanın Ürünleri » Meşhur Eskişehir Met Helvası Sade (Özel Kutu) 250 Gr

Eskişehir

foto
foto

Meşhur Eskişehir Met Helvası Sade (Özel Kutu) 250 Gr

29 TL

Miktar Seçiniz

Eskişehir’in meşhur geleneksel Met Helvası Kenti ziyarete gelen yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça beğenilen ve talep gören  meşhur met helvası; pişmaniye tadını andıran tadıyla kendine özel bir yapısı ve özelliği vardır.

Meşhur olmasının sebebi: Adını çubuk (met) ve aşık kemiğiyle oynanan bir oyundan alan met helvası, genellikle çubuk şeklinde üretilen Eskişehir’e has bir lezzettir. Met helvası; met oyunu sonucunda, yenilen tarafın uzun kış gecelerinde helva çekmesiyle oluşan bir geleneğe ait  ürünüdür.

Met helvası ile ilgili tavsiyelerimiz: Hem kahve saatlerinizi zenginleştirmek hem de davetlisi olduğunuz evleri memnun etmek için, mutlaka bu kaliteli ikramlığı yani met helvası denemelisiniz. Siz de ister tatlı krizlerini en sağlıklı ve keyifli şekilde geçirmek isterseniz met helvası tam da aradığınız lezzet olabilir.

İçindekiler; Un, Ayçiçek Yağı, Şeker, Limon Tuzu, Su, Çeşidine Göre Kakao, Ceviz ve Fıstık içerir.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde,(nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) saklayınız. Güneş ışığı maruz bırakmadan oda sıcaklığında muhafaza edilebilir (20-24 derece).

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek