Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Şekerleme & Lokum » Meşhur Elazığ Badem Şekeri

Elazığ

foto
foto

Meşhur Elazığ Badem Şekeri

311.75 TL

Miktar Seçiniz

500 Gr Fiyatıdır.

Elazığ’ın meşhur Badem Şekeri: %100 Organik Elazığ Yerli Bademinden ve ince şeker katmanından hiçbir katkı maddesi içermeden gerçek şekerden üretilmiştir. İçerdiği yüksek besin değerleriyle enerji ve vitamin deposudur. E vitamini, kalsiyum, demir, fosfor ve magnezyum bakımından oldukça zengindir.

Meşhur olmasının sebebi: Elazığ’da çok sık tüketilen çerez türüdür. Genelde beyaz renkte üretilen Elazığ badem şekeri günümüzde farklı renklerde de üretilmeye başlamıştır. Nikah şekeri , gelin şekeri diye adlandırılır.

Badem Şekeri ile ilgili tavsiyelerimiz: Hem kahve saatlerinizi daha da keyiflendirmek, hem de kaliteli bir ikramlıkla davetlisi olduğunuz evlere hediyelik olarak götürebileceğiniz bu şekeri kendi nikâh şekeriniz olarak bile kullanabilirsiniz ?

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde (nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) muhafaza ediniz. Doğrudan güneş ışığından koruyunuz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek