Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Reçel ve Marmelat » Cevizli İncir Reçeli

Hatay

foto
foto
foto foto

Cevizli İncir Reçeli

124.7 TL ( 450 Gr )

Marka : Turunç Gıda

Cevizli İncir Reçeli: Hem sağlıklı hem de lezzetli incir ve cevizin muhteşem uyumunu kullanarak hazırlanmıştır. Tamamen geleneksel yöntemlerle, Antakya’nın bahçelerinde yetişen şifa kaynağı incir ve cevizden hazırlanır. Bu enfes reçel, kahvaltılarınızın olmazsa olmazları arasında yer alacaktır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Şifa kaynağı bu meşhur ikilinin faydaları saymakla bitmez. Kuru incir, yüksek miktarda lif içerir, bu nedenle diyette gerekli lifi size sağladığı sindirim sisteminizi rahatlattığı ve kan şekerini düzenlediği, içerdiği yüksek mineraller ve vitaminler sayesinde güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmamızı sağladığı. Hücre yapılanmasına iyi geldiği bilinmektedir.

Ceviz de ise kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, sodyum, çinko, bakır, manganez ve selenyum mineralleri ile A, C, E, K ve B vitaminleri bulunduğu. Faydalarının en başında kalp fonksiyonunu iyileştirmesi geldiği, sağlıklı kemiklerin besin kaynağı olduğu, büyümeyi ve gelişmeyi, sindirimi ve nükleik asit sentezini hızlandırdığı bilinir.

Cevizli İncir Reçeli, tazeliğini uzun süre koruyabilmesi için serin ve kuru yerde saklayınız. Su ile temasından kaçınınız.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+3

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek