Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Et & Balık Ürünleri » Kayseri Mantısı

Kayseri

foto
foto

Kayseri Mantısı

75 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Kayseri denildiğinde yiyecek olarak pastırma ve sucuğun ardı sıra akıllara gelen bir üründe şüphesiz ki Kayseri Mantısı. Küçükten büyüğe herkesin çok sevdiği, geleneksel lezzetiyle etin en iyisi farkı ile hem üretim kalitesi hem de tadıyla herkesi kendine hayran bırakmaktadır. 

Meşhur El Yapımı Kayseri Mantısı: Türk mutfağının ve sofraların vazgeçilmezi Mantı Kayseri’nin doyumsuz esintisiyle Mantılarımız hijyenik ortamda geleneksel yöntemlerle Kayserili Hanımlar tarafından elde %100 dana eti doldurularak hazırlanan mantı; büküm şekli ve küçük olması ile diğer mantı çeşitleri arasında en zahmetlisi ve bir o kadar da en kıymetlisidir.

Saklama Koşulları: Saklama süresi, ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişir. Ürünlerimiz vakumla ambalajlı şekli ile sizlere ulaştırılmaktadır. 0ºC ile +4ºC arasında muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda ise 6 ay saklanabilir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek