Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Kars Peynircilik Taze Kars Kaşarı Göbek

Kars

Taze Kaşar

foto
foto
foto foto

Kars Peynircilik Taze Kars Kaşarı Göbek

72 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Kars Kaşarı Göbek Peyniri; doğallığı ve kalitesiyle bir bütün olarak oluşturduğumuz, özel Göbek Kaşar Peyniri; Lezzeti ve yağ oranı ile damak tadınıza, farklı şekilde hitap eden Göbek Kaşar Peyniri sizlerle buluşturuyoruz. Kars yöresinin, benzersiz Meralarında onlarca çiçekle Beslenen ineklerden elde edilen Saf ve Temiz sütlerle üretilmiştir. Memleketimizdeki yöresel peynir çeşitlerinin oldukça fazla olduğu aşikar. Ama içlerinde öyle bir peynir var ki Kars’ın meşhur lezzetleri arasında yerini almış, namını da duyurmuştur.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: En temel nedeni sütünden başlıyor olması. 2000-2500 metre rakıma sahip otlaklardaki son derece zengin ve taze ot çeşitleriyle beslenen ineklerimizden elde edilen sütü bekletmeden, peynirlerimizi yapıyoruz. Göbek peyniri taze kaşarın en tatlı ve en tuzsuz yeridir. Kars kaşarı olarak bilenen göbek kaşarın benzersiz lezzetinin sırrı ise Kars’ın yaylalarında yöreye özgü bitkilerden ve otlardan beslenen büyükbaş hayvanların lezzetli sütleridir.

Kars Kaşarı Göbek Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz: kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz. +2 ~ +4 derecede muhafaza edilmelidir. Eminiz ki bu lezzeti siz de çok seveceksiniz.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek