Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Helva » Kars Bakkaliyesi, Erzurum Horis Peynir Helvası 900 Gr

Erzurum

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Kars Bakkaliyesi, Erzurum Horis Peynir Helvası 900 Gr

130 TL

Erzurum’un Meşhur Peynir Helvası: doğallığı ve malzeme kalitesini bir bütün olarak oluşturduğumuz, özel ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Birbirinden özel tatlara sahip Türk mutfağının farklı yerlerinde peynirden yapılmış olan Erzurum yöresinin özenle toplanmış doğal sütlerinden bu özel helva çeşididir. Tatlıların en sağlıklısı olan peynir helvası içerdiği protein sayesinde tok tutma özelliği vardır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Erzurum İspir ilçesinde geleneksel yöntemlerle yapılan yöresel  Erzurum peynir helvası diğer adıyla Horis, adı duyulduğunda sanılanın aksine tuzlu bir yiyecektir. Tadını yörenin meşhur peyniri olan civil peynirinden alan bu yöresel lezzeti beğenilerinize sunuyoruz.

Helva ile ilgili tavsiyelerimiz; Kahvaltıların vazgeçilmezi olmakla birlikte düğün, nişan, sünnet gibi törenlerin de ikramlığı olarak rağbet görmektedir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek