Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Helva » Devai Misk Helvası (500 gr)

Edirne

foto
foto
foto foto

Devai Misk Helvası (500 gr)

85 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 500 Gr. Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Arslanzade

Edirne’nin Meşhur Devai Misk helvası, bu güzel helva, adından da anlaşıldığı üzere her derde deva anlamına gelmektedir. Güzel kokusunu 41 çeşit baharatından alan bu helva şifa niyetine beğenilerinize sunulmaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Osmanlı mutfağının rafine lezzetlerinden biri olan ve tamamen el emeği ve ustalık gerektiren işçiliği ile birlikte pek çok geleneksel tatlısı bulunan Arslanzade, 50 yıla yakın birikim ve tecrübesini de dahil ederek şehrin meşhur markası Arslanzade’yi oluşturmuştur.

Devai misk Helvası ile ilgili tavsiyelerimiz; Deva-i Misk helvası farklı lezzetinin yanı sıra özellikle üst solunum yollarına şifa veren özelliği ile bilinmesinin yanında içeriğinde baharatların yanında; yumurta akı, şeker ve bal olması nedeniyle de çocukların seveceği ve şifa bulacağı tahmin edilmektedir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek