Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar » Eğriçayır Polifloralı Organik Bal

Mersin

foto
foto
foto foto

Eğriçayır Polifloralı Organik Bal

419.25 TL ( 450 Gr )

Marka : Eğriçayır

Doğal arıcılık yöntemi ile yüksek rakımlı yaylada üretilmektedir. Mersin Eğriçayır yaylasının tertemiz havasında yetişten, onlarca çeşit endemik bitki ve flora sayesinde, dünya’nın en kaliteli balları arasında gösterilmektedir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi; Eğriçayır Bal, nesilden nesile aktarılarak, emanet alınan geleneksel bal üretim yöntemini, 2019 montreal kalite ödülünde dünya 1. si olarak taçlandırılmıştır. Kaliteli ve doğal üretim balları beğenilerinize sunuyoruz. Bal 2500+ rakımda üretilmektedir.

EğriÇayır Bal ile ilgili tavsiyelerimiz: Binlerce yıldır şifa kaynağı olarak bilinir. Bal, kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağlayabilirsiniz. Böylece daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+2

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek