Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Baharatlar » Hatay Ev Yapımı Pul Biber

Hatay

Acı/Tatlı

foto
foto
foto
foto foto foto

Hatay Ev Yapımı Pul Biber

236.5 TL ( 500 Gr Acı )

Miktar Seçiniz

Hatay Samandağ yöresinin meşhur acısız süs pul biberi en önemli özellikleri Yağsız tuzsuz ve çekirdeksiz olmasıyla damak zevkine uygundur.

Marka : Turunç Gıda

Hatay Ev Yapımı Pul Biber(Tohumsuz): Hatay’ın köylerinde yetişen biberlerden üretimi sağlanır. Mevsiminde toplanan kırmızı biberleri, katkısız olarak beğenilerinize sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Sapı ve tohumlarından özenle ayrılan acı kırmızı biberler, güneşte kurutmak üzere serilir. Güneşte, nemi iyice giden biberler, tercihe göre öğütülerek, tüketime hazır hale gelir.

Pul biber ile ilgili tavsiyelerimiz: Çorbalarda, et ve tavuk soslarında, sulu yemeklerde, salataların soslarında, sebzeli garnitürlerde ve mantılarda kullanabilirsiniz.

Hava ile temas etmesini engelleyecek saklama kabı içerisinde serin bir yerde muhafaza ediniz. Nemli ve rutubetli ortamlarda açık kalmamasına ve güneş ışığına direk olarak maruz kalmamasına dikkat ediniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 6+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek