Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Helva » Eskişehir Met Helvası Çikolata Kaplı (Özel Kutu)

Eskişehir

foto
foto
foto
foto foto foto

Eskişehir Met Helvası Çikolata Kaplı (Özel Kutu)

69 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 500 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Kurtuluş Kuruyemiş

Eskişehir Met Helvası Çikolata Kaplı

Eskişehir’in meşhur Met Helvası, Kenti ziyarete gelen yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça beğenilen ve talep gören bu ürün; pişmaniye tadını andıran tadıyla, kendine özel bir yapısı vardır.

Meşhur olmasının sebebi: Adını bir oyundan alan ve genellikle çubuk şeklinde üretilen Eskişehir’e has bir lezzettir. Met helvası; çubuk oyunu sonucunda, yenilen tarafın uzun kış gecelerinde helva çekmesiyle oluşan bir geleneğe ait üründür.

Met helvası ile ilgili tavsiyelerimiz: Hem kahve saatlerinizi zenginleştirmek hem de tatlı krizlerini keyifli şekilde geçirmek isterseniz met helvası tam da aradığınız lezzet olabilir.

İçindekiler; Un, Ayçiçek Yağı, Şeker, Limon Tuzu, Su, Çeşidine Göre Kakao, Ceviz ve Fıstık içerir.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde,(nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) saklayınız. Güneş ışığına maruz bırakmadan oda sıcaklığında muhafaza edilebilir (20-24 derece).

Paket Ağırlığı: 500Gr

 

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek