Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Kaymak » Erzurum İspir Kuru Kaymak

Erzurum

foto
foto
foto foto

Erzurum İspir Kuru Kaymak

382.5 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 400 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Kars Bakkaliyesi

Erzurum’un Meşhuru Kuru Kaymağı; Lezzeti ile meşhur geleneksel bir süt ürünü olan kaymak, lezzetinin yanı sıra zengin besin içeriği sayesinde insan vücudu için de sayısız fayda barındırıyor. Güçlü bir enerji kaynağı olan bu kaymağı sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: En temel nedeni sütünden başlıyor olması. Genel olarak en kaliteli ve verimli olması için sütün yağlı olması gerekmektedir. Süt yağlı olmasındaki sebep elde edilecek olan kaymağın kalın olmasını sağlamaktadır.  Süt tandır üzerinde iyice kaynatılan ve sütün 10 saati aşkın bir sürede beklemesiyle oluşan bir kaymak çeşididir.

Kuru Kaymak ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltı sofralarınızda ve yemeklerinizde gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Ayrıca üzerine  bal dökülerek enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

Saklama Koşulları: Derin dondurucuda muhafaza ederek tüketebilirsiniz.

Paket Ağırlığı :400 Gr

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 4+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek