Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Ersancak Kuruyemiş, Denizli Beyaz Leblebi

Denizli

foto
foto
foto
foto foto foto

Ersancak Kuruyemiş, Denizli Beyaz Leblebi

101.25 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Denizli’nin meşhur Beyaz Leblebisi: Nohuttan yapılan Denizli Beyaz Leblebi, gevrek yapısı ile sevilerek tüketilmektedir. Kıtır kıtır oluşu beyaz leblebiyi en sevilen kuru yemiş çeşitlerinden birisi haline getirmiştir. Ağızda hoş bir tat bırakan beyaz leblebi, televizyon izlerken keyifle tüketilebilir.

Leblebi ile ilgili tavsiyelerimiz: Farklı kuruyemişler ile birleştirildiğinde veya sade olarak tüketildiğinde leblebi, keyifle  tüketebileceğiniz sağlıklı  kuruyemiş ürünlerindendir. Misafirlere de ikram edebileceğiniz Denizli beyaz leblebi, çay ve kahve gibi sıcak içeceklere en iyi biçimde eşlik eder. Tüm meşrubatlar ve diğer gıda ürünleri  ile birlikte rahatlıkla tüketilebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde (nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) muhafaza edilebilirsiniz. Doğrudan güneş ışığından koruyunuz. Ürünü orijinal paketi içinde saklamanız önerilmektedir.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 1+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek