Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Tereyağı » Çanakkale Meşhur Ezine Tereyağı 500 Gr

Çanakkale

foto
foto
foto
foto foto foto

Çanakkale Meşhur Ezine Tereyağı 500 Gr

215 TL

Miktar Seçiniz

Çanakkale Ezine Tereyağı (Az tuzlu): Keçi, koyun ve inek sütlerinden tamamen geleneksel yöntemlerle hazırlanır. Sütsü tadı ve ağır kokusu olmaması sebebiyle kahvaltı ve yemeklerde farklılık yaratır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Ezine tereyağını diğer tereyağlarından ayıran en büyük özelliği, sadece Kaz dağlarının Kuzey ve Batı kesimlerinde yer alan Ezine’nin doğal bitki örtüsü ve su kaynaklarıyla beslenen koyun, keçi ve inek sütlerinin dönemsel olarak belirli oranlarda karıştırılması ile elde edilmesidir.

Çanakkale Tereyağı ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltılıklarınızda, kızarmış ekmeğinize çok yakışacaktır. Üzerine gezdirilen bal ile birlikte mükemmel uyumu yakalayacaktır. Ayrıca; hamur işi, pilav, çorba ve tatlı yapımında kullanarak yemeklerinize lezzet katabilirsiniz.

İçindekiler: Koyun, Keçi ve İnek Kreması

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 5+7

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek