Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Helva » Can Pişmaniye, Antep Fıstıklı Tel Pişmaniye

Kocaeli

foto
foto

Can Pişmaniye, Antep Fıstıklı Tel Pişmaniye

55 TL ( 250 Gr )

Miktar Seçiniz

Marka : Can Pişmaniye

Can Pişmaniye, Antep Fıstıklı Tel Pişmaniye

Kocaeli’nin Meşhur Pişmaniyecisi olan Can Pişmaniye; 1950’den beri, geleneksel lezzetini ve ustalığını koruyarak üretilmektedir ve enfes lezzeti ile yarım asırdan fazladır damaklarınızda muhteşem bir tat bırakmaktadır.

Meşhur olmasının Sebebi: Pişmaniye ilk kez Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde yapılması sebebiyle, Kocaeli yöresinde oldukça meşhur olan bir tatlı türü olarak bilinir. Pişmaniye veya diğer adıyla tel helva, özgün bir tatlı çeşidi olmasının yanı sıra, hafifliğiyle de bilinmektedir.

Pişmaniye ile ilgili tavsiyemiz: Hem kahve saatlerinizi zenginleştirmek hem de kaliteli bir ikramlıkla davetlisi olduğunuz evleri memnun etmek için mutlaka meşhur Kocaeli pişmaniyesini ve saray helvasını denemelisiniz. Sizde ister tatlı krizlerini en sağlıklı ve keyifli şekilde geçirmek isterseniz tatlı bir atıştırmalık.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek