Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Reçel ve Marmelat » Bizim Yöre, Doğal Ev Yapımı Kayısı Reçeli 1 Kg

Malatya

foto
foto

Bizim Yöre, Doğal Ev Yapımı Kayısı Reçeli 1 Kg

118.25 TL

Marka : Bizim Yöre

Malatya’nın Meşhur Ev Yapımı Kayısı Reçeli:  Malatya’nın en meşhur ürünü olan doğal kayısılar organik koşullarda bol su ve ışıkla büyütülür. Tek tek seçilen kaliteli kayısıların uygun bulunmayanları memnuniyetiniz düşünerek ayıklanır ve taze kayısılar kasalarla üretim yerimize götürülür.

Kayısı Reçeli muhafaza koşulları: Kolay kolay bozulmayan, doğallığı nedeniyle her tüketildiğinde aynı lezzeti sağlayan kayısı reçelimiz, güneş ve nem olmayan kuru bir ortamda saklanmalıdır. Dileyenler daha ferahlatıcı bir lezzet için reçellerini buzdolabında saklayabilir. Serin ve kuru yerde reçelimizin aylarca tazeliğini koruması mümkündür.

Kayısı Reçeli ile ilgili tavsiyelerimiz: ek çok kişi kayısı reçelini yalnızca kahvaltılık olarak tüketmekten hoşlanır. Oysa kayısı reçeliyle hazırlanabilecek pek çok özel tarif vardır.  hamur işlerine lezzet katmak mümkün. Turtalar, meyveli pastalar ve kurabiyeler için çok daha sağlıklı bir aroma katacaktır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 2+5

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek