Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru

Alt yapı çalışmamız sebebiyle; sitemiz çok yakında, yeniden hizmetinizde olacaktır.

Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Bal » Bitlis’in En Meşhur Kokulu Petekli(Karakovan) Kır Çiçeği Balı
foto
foto
foto

Bitlis’in En Meşhur Kokulu Petekli(Karakovan) Kır Çiçeği Balı

152 TL

Bitlis’in Meşhuru olan balımız,

Türkiye’de en geç hasat yapılan illerinde başında gelen şehrimizde geleneksel üretim yolları ile bilimi birleştirerek eşsiz balımızın kalitesini ön plana çıkarak sizlerle paylaşmaktayız. Hizan Karakovan Balın Özelliği Bitlis’in en çok ve Türkiye ortalamasının üstünde çiçek çeşidi olmasıdır. Türkiye’nin en kaliteli hakiki ve meşhur Balı Hizan Karakovan Balıdır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi;

Atalarımızdan emanet aldığımız geleneksel üreticiliğimizi, ”Dünya Arıcılık Kongresi” kalite ödülünde dünya 3. sü olarak taçlandırarak  belgelendirdiğimiz kalitemizi beğenilerinize sunuyoruz.

Bal ile ilgili tavsiyelerimiz;

1000′ lerce yıldır şifa kaynağı olarak bilinen bal, kahvaltıların vazgeçilmezi olmasının yanında; çok sıcak olmamak kaydıyla sütünüze çayınıza katarak tüketim sağladığınız da daha yumuşak bir içim sağlayacaktır. Ayrıca ceviz üzerine dökülen bal da enfes bir tat ortaya çıkaracaktır.

karşılaştığınız sorunları destek@sehrinmeshuru.com adesinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli

Afiyet olsun

Ücretsiz Kargo

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN