Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Tatlılar » Ballı Mesir Macunu

Manisa

foto
foto

Ballı Mesir Macunu

125 TL

Miktar Seçiniz

Kavanoz Ağırlığı 850 Gr.

Marka : Macun-i Mesir

Manisa’nın Meşhur Ballı Mesir Macunu, 41 çeşit baharatı tamamen geleneksel yöntemlerle üretilen ve kimyasal hiçbir katkı maddesi kullanılmadan karışımı sağlanan mesir macunu şifa kaynağı olarak beğenilerinize sunulmaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: 473 yıl önce Manisa’da Merkez Efendi’nin Hafsa Sultan’ın hastalığına derman olması için bulduğu iksir macunu Hafsa Sultan’ı iyileştirdiği, günümüzde Mesir Macunu adıyla bilinen, o yılların damak tadını veren ve özenle seçilen baharatlardan geleneksel yöntemler ile sınırlı kapasitede üretim sağlanan mesir macunları şehrin meşhuru olmasını sağlamıştır.

Ballı Mesir Macunu ile ilgili tavsiyelerimiz; Enerji ve vitamin deposu olan orijinal mesir macunlarını ideal ölçülerde tüketerek daha enerjik ve zinde bir gün geçirebilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli
Afiyet olsun & İyi Alışverişler

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek