Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Bakliyatlar & Kuru Gıda » Yaşar Pastanesi, Yöresel Maraş Tarhanası

Kahramanmaraş

foto
foto

Yaşar Pastanesi, Yöresel Maraş Tarhanası

191.25 TL ( 500 Gr )

Miktar Seçiniz

Maraş Tarhanası, Kahramanmaraş’ın Meşhuru, Yaşar Pastanesi’nin 175 yıllık bilgi birikimi ile oluşturulmuştur. O tarihten günümüze bütün ürünler en doğal ve katkısız olarak karşımıza çıkmaktadır. İki asırlık, bilgi ve tecrübesiyle meşhurluğu ülke sınırlarını da aşarak dünya çapında bir marka(Mado) olmuştur.

Meşhur olmasının sebebi: Maraş Tarhanasını diğer tarhanalardan ayıran en önemli özelliği; içeriğinde katkısız doğal köy yoğurdu kullanılması ve yoğurtun kaynatılmadan tarhananın içine katılması sebebiyle besin değerlerini korumasıdır. Ayrıca tarhananın içerisinde bulunan su oranı da oldukça düşüktür. Bu sebeple de uzun süre boyunca tazeliğini koruyarak saklanabilmektedir.

Maraş Tarhanası ilgili tavsiyelerimiz: Kış aylarının vazgeçilmezi tarhana çorbası aynı zamanda içerdiği Probiyotik sayesinde mikro organizmaların yoğurt içerisinde kalması da sindirim sistemimize oldukça yararlı olması ve tok tutma özelliği ile de kilo vermek isteyenler için son derece ideal bir besin kaynağıdır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 4+9

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek