Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Haftanın Ürünleri » Yaşar Pastanesi, Maraş Dondurması

Kahramanmaraş

foto
foto

Yaşar Pastanesi, Maraş Dondurması

210 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir. Sade, Keçi Sütlü Dövem Dondurma.

Marka : Yaşar Pastanesi

Kahramanmaraş’ın Meşhuru, Yaşar Pastanesi’nin 175 yıllık bilgi birikimi ile oluşturulan; başta dondurma olmak üzere, birçok lezzet abidesi, bazen sanatsal olan ürünleri o tarihten günümüze en doğal ve katkısız olarak karşımıza çıkmaktadır. Neredeyse iki asırlık, bilgi ve tecrübesiyle Yaşar Pastanesi’nin meşhurluğu ülke sınırlarını da aşarak dünya çapında bir marka(Mado) olmuştur.

Meşhur olmasının sebebi: Kahramanmaraş, Ahir Dağında ki endemik bitki örtülerinde doğal ortamda otlatılan keçi ve ineklerden elde edilen harika sütler ile yine bu bölgenin dağlarında yetişen yabani saleplerin birleşmesiyle birlikte, Yaşar Pastanesi’nin meşhur Maraş dondurması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dondurma ilgili tavsiyelerimiz; Orijinal Dondurmayı birde Kahramanmaraş’tan deneyin tamamen keçi sütü ile yapılmış Maraş Dondurması yanında Baklava ile mükemmel uyumu yakalayacaktır.

Dondurmalarla ilgili önemli not: Tüm dondurma ürünlerimiz, 72 saat şoklu kuru buz yöntemiyle paketlenerek erimeyecek şekilde istediğiniz adrese kargo ile teslim edilmektedir.

Maraş dondurmasının siparişinin ardından, verdiğiniz adres gün içinde, mutlaka ulaşılabilir adresiniz olmalıdır ve adresinizde muhakkak ürünü teslim alacak bir kişinin bulunması gerekmektedir teslim alınan dondurmayı hemen ambalajdan çıkarıp -18 derece soğutucuda muhafaza ediniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek