Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Haftanın Ürünleri » Yaşar Pastanesi, Maraş Dondurması

Kahramanmaraş

foto
foto

Yaşar Pastanesi, Maraş Dondurması

623.5 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar Kg Fiyatını Temsil Etmektedir. Sade, Keçi Sütlü Dövem Dondurma.

Marka : Yaşar Pastanesi

Yaşar Pastanesi, Maraş Dondurması

Kahramanmaraş’ın Meşhuru, Yaşar Pastanesi’nin 175 yıllık bilgi birikimi ile oluşturulan; başta dondurma olmak üzere, birçok lezzet abidesi, bazen sanatsal olan ürünleri o tarihten günümüze en doğal ve katkısız olarak karşımıza çıkmaktadır. Neredeyse iki asırlık, bilgi ve tecrübesiyle Yaşar Pastanesi’nin meşhurluğu ülke sınırlarını da aşarak dünya çapında bir marka(Mado) olmuştur.

Meşhur olmasının sebebi: Üretim süreci; Kahramanmaraş, Ahir Dağında ki endemik bitki örtülerinde otlatılan keçilerin, doğal sütleriyle başlar. Daha sonra, yine bu bölgenin dağlarındaki yabani salepler bu sürece dahil olur. Böylece, Yaşar Pastanesi’nin meşhur Maraş dövme dondurması karşımıza çıkar.

Antep Fıstıklı Maraş Dondurması ilgili tavsiyelerimiz; Orijinal Dondurmayı birde Kahramanmaraş’tan deneyin. Tamamen keçi sütü ile yapılmış Maraş Dondurması, yanında Baklava ile mükemmel uyumu yakalayacaktır.

Dondurmalarla ilgili önemli not: Tüm dondurma ürünleri, 72 saat şoklu kuru buz yöntemiyle gönderimi sağlanır.

Siparişin ardından, verdiğiniz adres gün içinde, muhakkak ürünü teslim alacak bir kişinin bulunması gerekmektedir. Teslim alınan dondurmayı yemeden önce, mutlaka bir süre buzlukta ya da derin dondurucuda muhafaza ediniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Güvenlik Sorusu 8+4

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek