Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Reçel ve Marmelat » Atiye Laçin, Süt Reçeli (Milyakoo Milk) 210 Gr

Çanakkale

foto
foto

Atiye Laçin, Süt Reçeli (Milyakoo Milk) 210 Gr

96.75 TL

Marka : Atiye Laçin

 Süt reçeli, taze inek sütünün şekerle kaynatılarak kıvam almasıyla oluşan ve sütün tüm besleyici özellikleriyle muhteşem bir kahvaltı tamamlayıcısına dönen süt reçeli içerdiği inek sütünden dolayı kalsiyum minerali ve d vitamini açısından zengin kaynaktır. Sağlıklı ve alternatif tatlı olarak tüketebileceğiniz özel formülü, beğenilerinize sunulmaktadır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Hazırlanması oldukça zahmetli olan süt reçeli, Çanakkale yöresindeki inek sütünden elde edilmektedir. 400 gr için 2 kilo inek sütü kaynatılır ve 6 saatlik bir hazırlık sürecinden geçirildikten sonra kavanozlara  koyulur. Karameli anımsatan görüntüsüyle çocukların vazgeçilmezi bir kahvaltılık çeşidi olmaya aday.

Tavsiyelerimiz: Kahvaltı sofralarınızı renklendirebilirsiniz veya misafirleriniz için hazırladığınız ikramlıklarda, pastalarda ve keklerin üzerinde sos olarak, kahvelerin içerisine, dondurma yapımında ve dondurma sosu olarak kullanımı önerilebilirsiniz.

Saklama Koşulları: Raf ömrü 6 aydır. Açıldıktan sonra tazeliğini uzun süre koruyabilmesi adına; serin ve kuru yerde  saklayınız, su ile temasından kaçınınız.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Güvenlik Sorusu 9+1

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek