Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Çanakkale Meşhur Ezine Koyun Peyniri Teneke 2 Kg

Çanakkale

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Çanakkale Meşhur Ezine Koyun Peyniri Teneke 2 Kg

295 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 2 Kg Teneke Peynir Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Yükseloğulları

Çanakkale’nin Meşhuru Yükseloğulları’ndan Ezine Koyun Peyniri; Kalitesiyle ve doğal yöntemlerle hazırlanmasıyla ön plana çıkan bu peynir, ağırlıklı olarak koyun sütü ile yapılmıştır. Ezine Peyniri; inek ve keçi sütüne oranla daha yağlı olması sebebiyle yumuşak ve ağızda dağılan bir kıvama sahiptir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Ezine Peynirini, diğer peynirlerden ayıran en büyük özellik, Kaz Dağları civarında doğal beslenen koyun, keçi ve inek sütlerinden dönemsel olarak, elde edilmektedir. Kalitesini yörede beslenen ve özel olarak yetiştirilen hayvanların sütünden alan Ezine peyniri, tam yağlı ve salamura edilerek özel soğuk hava depolarında en az 6 ay en çok 17 ay kadar bekletilerek beğenilerinize sunulmaktadır.

Ezine Koyun Peyniri ile ilgili tavsiyelerimiz: Kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz.

İçindekiler:% 65 – 70 Koyun – % 25-30 Keçi ve % 5 inek sütü barındırmaktadır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek