Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Öne Çıkanlar » Soğuk Sıkma 0.4 Dizem Sızma Özgün Zeytinyağı (Teneke) 1 Lt

Balıkesir

foto
foto

Soğuk Sıkma 0.4 Dizem Sızma Özgün Zeytinyağı (Teneke) 1 Lt

115 TL

Miktar Seçiniz

Balıkesir’in Meşhur Ayvalık Soğuk Sıkma 0.4 Dizem, çok değerli bir klasmanda bulunan bu yağların üretim aşamasında az miktarda fakat kaliteli bir zeytinyağı elde etmek için, kullanılan suyun sıcaklığı 27 C’yi geçmeyecek şekilde bir üretim tekniğinden faydalanmasıyla yağın içerisindeki vitamin ve minerallerin daha çok korunması sağlanmıştır.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi: Zeytinyağının yumuşaklığını damağınızda hissedeceğiniz en düşük asitli zeytin yağ, erken hasat döneminde elde edilen ve sadece ağacın elle toplanan ilk meyvesinden üretilerek elde edilir.

Soğuk Sıkım 0.4 Dizem Zeytinyağı ile ilgili tavsiyelerimiz: Oleik asit miktarı 0,3 – 0,4 dizem arasında bulunması sebebiyle Yalnızca salata ve kahvaltılarda kullanımı tavsiye edilir.

Uyarı ve kullanım koşulları
♦ Tüketim süresi, dolum tarihinden itibaren, kalitesini koruyarak 24 aydır.
♦ Güneş görmeyen, karanlık ve serin bir ortamda saklayınız ve hava ile uzun süreli temas etmesini engelleyiniz.
♦ Yakınında sabun, dezenfektan veya bir kimyasal madde olmasına izin vermeyiniz, zeytinyağı kokuyu çok çabuk üzerine çeker ve yağ kalitesi bozulur.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & iyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek