Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Zeytinler » Balıkesir Ayvalık, Gemlik Salamura Siyah Zeytin

Balıkesir

foto
foto
foto
foto
foto foto foto foto

Balıkesir Ayvalık, Gemlik Salamura Siyah Zeytin

57 TL ( Pet Kavanoz Net: 850 Gr )

Balıkesir Ayvalık’ın eşsiz havasında yetişen ve özenle seçilen Gemlik Salamura Siyah Zeytin, kalibrasyon işlemleri tamamlandıktan sonra salamura suyu (tuzlu su) eklenip, bulunduğu kabın üzerinden baskılama yapılıp, acı suyundan arındırılmaktadır. Arındırılma sonrasında mısır özü yağı ilavesi ile natürel tarzda hazırlanıp sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Şehrin Meşhuru olmasının sebebi:  Ayvalık yöresine yetişen Gemlik tipi siyah zeytinler, en meşhur ve en değerli zeytinlerin başında gelmektedir. Gemlik salamura siyah  zeytini diğer  siyah zeytin tiplerine göre, bol etli, ince kabuklu ve çekirdeği küçüktür.

Zeytin ile ilgili tavsiyelerimiz: Doğanın mucizesi olan zeytin, kahvaltının dışında tam bir ara öğün atıştırmalığıdır içerdiği yüksek lif ve doymamış yağlar ile tokluk düzeyini arttıracak ve faydaları saymakla bitmeyen sağlıklı bir ürün tüketmiş olacaksınız.

Uyarı ve kullanım koşulları
♦  Zeytinin tamamını yıkamayınız.
♦ Güneş görmeyen ve ısı derecesi düşük bir bölümde saklayanız. (Buz dolabında saklanabilir)
♦ Hava ile temasını engelleyiniz.
♦ Hava ile temas ettikçe, rengi siyahlaşır, herhangi bozulmaya sebep değildir. Aksine doğal olduğunun ispatıdır.

%100 Doğal, Sağlıklı, Geleneksel Lezzet.
Afiyet Olsun & İyi Alışverişler Dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek