Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru

Alt yapı çalışmamız sebebiyle; sitemiz çok yakında, yeniden hizmetinizde olacaktır.

Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Peynir Çeşitleri » Meşhur Kars Kaşarı (1000 gr)
foto

Meşhur Kars Kaşarı (1000 gr)

75 TL

Kars’ın Meşhur Kaşarı olan

peynirimiz; doğallığı ve malzeme kalitesini bir bütün olarak oluşturduğumuz, özel ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Kars yöresinin özenle toplanmış doğal sütlerinden yapılmış en az 1 yıl beklemiş meşhur Kars kaşarı peyniridir. Türk peynirleri arasında beyaz peynir kadar eski bir kültüre sahip olan kaşar peyniri mutfaklarda hemen hemen her öğün kullanabilen bir çeşittir. Hem kahvaltıların vazgeçilmez tadını, hem de bazı yemeklerin ana lezzet unsurunu oluşturur.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi;

En temel nedeni sütünden başlıyor olması. 2000-2500 metre rakıma sahip otlaklardaki son derece zengin ve taze ot çeşitleriyle beslenen ineklerimizden elde edilen sütü bekletmeden, her 10 LT süt için 1 kg meydana gelecek peynirlerimizi yapıyoruz. Genelde  özel odalarda dinlenme sürecinden sonra beğenilerinize sunuyoruz. Geleneksel olarak kaşar peyniri, inek veya koyun sütünden yapılır. Genel olarak tekerlek biçiminde, sert, sarımtırak bir peynirdir.

Peynir ile ilgili tavsiyelerimiz;

kahvaltıların vazgeçilmezi peynir; nane, maydanoz, yeşil biber, yeşil soğan, domates ve hafif zeytinyağı ile birlikte küçük doğranmış peynirleri karıştırıp, muhteşem bir peynir salatası oluşturarak tüketim sağlayabilirsiniz. Kaşar peyniri soğuk bir yerde iki hatta üç yıl saklanabilir.

karşılaştığınız sorunları destek@sehrinmeshuru.com adesinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli

Afiyet olsun

Ücretsiz Kargo

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN