Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru

Alt yapı çalışmamız sebebiyle; sitemiz çok yakında, yeniden hizmetinizde olacaktır.

Ana Sayfa » Kuruyemiş - Kurumeyve » Malatya kaysı Tırtıklı Kare Sepet (650 gr)
foto

Malatya kaysı Tırtıklı Kare Sepet (650 gr)

35 TL

Malatya’nın Meşhur kayısı

bahçelerinden gelen doğallığı ve malzeme kalitesi bir olup en sağlıklı kuruyemişlerimizden birini sizlerle buluşturuyoruz. Dünyaca ünlü Malatya kayısı doğal olarak kurutulması ile elde edilir. Yaz aylarında yaş meyve olarak yetişen Malatya Şekerpare kayısı, dalından indirildikten sonra güneşe serilerek 2-3 bekletilir. Daha sonra çekirdeği çıkarılır ve 2-3 gün daha güneşte bekletildikten sonra depolara alınır. Depolarda kuru olarak bekleyen Gün kurusu kayısı, haftalık olarak işletmemizde duru suda yıkanarak 2 gün dinlendirilir ve ondan sonra paketlenir. Sipariş verdiğiniz ürünleri serin ve güneşten uzak ortamda muhafaza ederseniz 3 ay gibi bir süre daha bozulmadan kalabilir.

Şehrin meşhuru olmasının sebebi;

Özenle oluşturduğumuz ve Malatya’nın havası ile harmanlanan kayısı bahçelerimizden topladığımız, en kaliteli kayısıların eşsiz lezzetlere dönüşme yolculuğuna, 50 yıllık tecrübemizi de dâhil ederek beğenilerinize sunuyoruz.

Kayısı ile ilgili tavsiyelerimiz;

Öğün arasız olmaz diyenler için; tatlı niyetine tüketilerek sağlıklı ve vitaminli bir öğün arası geçirmiş olacaksınız. Ayrıca A vitamini bakımından zengin olan kayısı özellikle Sindirim sorunlarına, hazımsızlığa iyi geldiği bilinmektedir. Yemekten önce tüketilecek 2-3 adet kuru kayısı, hazımsızlığı çözebilir. Ek olarak ise ; düzenli tüketilen kayısı cildinize ve kemik hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir 🙂

Paket içeriğimiz:

İçlerine ceviz yerleştirilmiş günkurusu kayısı ve sarı kayısı, kayısı çekirdeği,  Kayısı atomları, üzüm, kayısı lokumu  bulunmaktadır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli

Hediyem olsun diyenler için:  İçerisine çeşitli desenlerle özel olarak dizilmiş kayısılar, keyif ile tatmanız için hazırlanan görsel şölen eşliğinde sunulacak bir hediyedir.

Sipariş verilen ürünler bekletilmeden en kısa zamanda hazırlanarak kargoya verilerek tazeliğinden ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmeden tarafınıza ulaşacaktır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel, lezzetli

karşılaştığınız sorunları bilgi@sehrinmeshuru.com adesinden veya iletişim numaramızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Afiyet olsun

Kaliteli ve doğal

Kaliteli ve Doğal Ürün

kolay iade

Kolay İade

hızlı kargo

Hızlı ve Güvenli Kargo

Güvenli alışveriş

Güvenli Alışveriş

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN