Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Helva » Kurtuluş, Eskişehir Meşhur Met Helvası (Cevizli)

Eskişehir

foto
foto

Kurtuluş, Eskişehir Meşhur Met Helvası (Cevizli)

49 TL

Miktar Seçiniz

Rakamlar 450 Gr Fiyatını Temsil Etmektedir.

Marka : Kurtuluş Kuruyemiş

Kurtuluş, Eskişehir Meşhur Met Helvası (Cevizli)

Eskişehir’in meşhur Met Helvası, Kenti ziyarete gelen yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça beğenilen ve talep gören bu ürün; pişmaniye tadını andıran tadıyla, kendine özel bir yapısı vardır.

Meşhur olmasının sebebi: Adını bir oyundan alan ve genellikle çubuk şeklinde üretilen Eskişehir’e has bir lezzettir. Met helvası; çubuk oyunu sonucunda, yenilen tarafın uzun kış gecelerinde helva çekmesiyle oluşan bir geleneğe ait üründür.

Met helvası ile ilgili tavsiyelerimiz: Hem kahve saatlerinizi zenginleştirmek hem de tatlı krizlerini keyifli şekilde geçirmek isterseniz met helvası tam da aradığınız lezzet olabilir.

İçindekiler; Un, Ayçiçek Yağı, Şeker, Limon Tuzu, Su, Çeşidine Göre Kakao, Ceviz ve Fıstık içerir.

Saklama Koşulları: Ağzı kapalı biçimde,(nemden, havadan ve ışıktan koruyarak) saklayınız. Güneş ışığına maruz bırakmadan oda sıcaklığında muhafaza edilebilir (20-24 derece).

Paket Ağırlığı: 450 Gr.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek