Hoşgeldiniz - Şehrin Meşhuru
Ana Sayfa » Kahvaltılıklar » Tahin ve Pekmez » Konya Çifte Kavrulmuş Bozkır Tahini (Kepekli) 935 Gr.

Konya

foto
foto
foto foto

Konya Çifte Kavrulmuş Bozkır Tahini (Kepekli) 935 Gr.

65 TL

Miktar Seçiniz

Marka : Tahin Dünyası

Konya’nın meşhur geleneksel bozkır tahini: Bozkırın meşhur lezzetlerinden olan Kalaycıoğlu Tahin, doğal ve hijyenik şartlarda % 100 susamdan üretilmektedir.

Meşhur olmasının sebebi: 70 yıllık bilgi birikimi ile Akdeniz’in verimli arazilerinde yetişen dünyanın en lezzetli ve yağlı susamları, odun ateşinde kavrularak taş değirmenlerden geçirilmektedir böylece, elde edilen meşhur bozkır tahini beğenilerinize sunulmaktadır.

Tahin ile ilgili tavsiyelerimiz: İlk akla gelen doğal olarak Tahin- Pekmez ikilisi olmaktadırJ tahin ve bal karışımı da doğal enerji ve vitamin kaynağıdır ve son olarak tahinli kurabiye ve çörek de sofralarınızı şenlendirecektir.

Kepekli ve kepeksiz tahin ayrımı: Odun ateşinde kavrulan susamlardan ayrılan dış kabukları ile birlikte öğütme yapılan susamlar kepekli olarak adlandırılmaktadır. Susamların dış kabukları olmadan yapılan öğütme işlemi ise kepeksiz olarak adlandırılmaktadır.

%100 doğal, sağlıklı, geleneksel lezzet.
Afiyet olsun & İyi alışverişler dileriz.

Ödeme ve Taksit İmkanları

Şehrin Meşhurundan vermiş olduğunuz siparişlerin ödemesini; banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT yöntemlerinde sunulan, güvenli alışveriş sistemi(3D secure) sayesinde ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Whatsapp Destek